OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Hírek

2023. máj. 22.

DSZC Építech

Bajai sportfesztivál

Idén 7. alkalommal vettünk részt a „Speciális” Szakiskolák Országos Sportfesztiválján, Baján, ahol a tanulásban akadályozott tanulók számára 3 sportágban rendeztek versenyeket.

Az asztalitenisz versenyben 4 tanulóval vettünk részt. Lakatos Erik bejutott a döntőbe és végül a 2. helyen végzett, Boróczki Gergő a bronzmérkőzést óriási csatában 3-2 arányban elveszítette és így 4. helyezett lett.
    Az atlétikai versenyen a 100 méteres síkfutásban a sportfesztivál során először jutottunk döntőbe, ahol Terdik Kristóf 3. helyen végzett. Ugyancsak megszerezte a bronzérmet Terdik Kristóf súlylökésben is. Ebben a versenyszámban Lakatos Erik 5. helyezést ért el. Távolugrásban Boróczki Gergő 6. helyen végzett.
    Pénteken a kispályás labdarúgás küzdelmei már kora reggel elkezdődtek, ahol több forduló után a 4. helyen végeztünk. Összesen 5 gólt szereztünk a két napon, Lakatos Erik hármat, Boróczki Gergő kettőt. Nagyon nagy örömünkre a legjobb kapus címet Terdik Kristóf nyerte el. A csapat tagjai: Terdik Kristóf, Sallai Lénárd, Káplár Dávid, Beri Martin, Lakatos Erik, Boróczki Gergő. Testnevelő tanáruk Molnárfi Tamás.