SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Intézmény logo

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 8.


DSZC Építech

  Dobogós csapat

  Az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny Észak-Alföld regionális fordulóján a Bodnár Márkó Levente, Kiss Barnabás, Kolozsvári Ferenc alkotta csapatunk az előkelő második helyezést érte el. A csapatot a felkészülésben Bódizs Szabolcs és Varga Bernadett oktatók segítették. Gratulálunk a szép eredményhez!

  Dobogós csapat

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Újabb győzelem

  Újabb győzelem

  Iskolánk 2/10/3. osztályos kőműves tanulója a negyedik országos közlekedéstudományi versenyét nyerte meg.

  2024. jún. 14.


  DSZC Építech

  Főszerepben a környezettudatosság

  Főszerepben a környezettudatosság

  A Belügyminisztérium és az Energiaügyi Minisztérium Ökoiskola címet adományozott iskolánknak.

  2024. jún. 14.


  DSZC Építech

  Városnézés

  Városnézés

  A „KözleCADem” című NTP-TEHETSEG-23-0112 azonosítószámú pályázat keretében készült okos terepasztal világába pillanthatunk be a következő videón keresztül. A projektben résztvevő tehetségígéretek az építésen túl a projekt dokumentálására, az eredmények megörökítésére és publikálására is nagy hangsúlyt fektettek. A 7 fiatal megismerkedett a fotózás és videózás alapjaival valamint az utómunkával, a válogatással, archiválással és megosztással.

  2024. jún. 12.


  DSZC Építech


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

  4028 Debrecen, Kassai út 25.

  Telefon: 06 52/525-350

  E-mail: igazgato@epitechdszc.hu

  OM azonosító: 203033/018

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002420


  2024Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola