SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Intézmény logo

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 26.


DSZC Építech

  Dobogós diákok a Szakma Sztáron

  Iskolánk tanulói idén is nagyszerűen szerepeltek a Szakma Sztár fesztivál országos döntőjében: mind a 4 tanulónk dobogós helyezést ért el. Pozsgai Zsolt harmadik helyen végzett az ácsok között, Gyurcsák Márk a dobogó második fokára léphetett fel a burkoló szakmában, még a hűtő- és szellőzésrendszer-szerelők megmérettetésén Deminger Márk a második, Váradi Gergely a harmadik helyen végzett. Gratulálunk és büszkék vagyunk rájuk, mert Magyarországon, szakmai versenyen az ország legjobb három tanulója közé bekerülni óriási dolog!

  Dobogós diákok a Szakma Sztáron

  .

  GALÉRIA

  Dobogós diákok a Szakma Sztáron

  Deminger Márk.jpg
  SZKTV_acs-8722.jpg
  SZKTV_burkolo-8764.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Megválasztották a DSZC új diáknagyköveteit

  Megválasztották a DSZC új diáknagyköveteit

  Idén is meghirdette „DSZC nagykövet leszek”! pályázatát a Debreceni Szakképzési Centrum. A megtisztelő címet egy évre kapják a „mini-influenszerek” – idén 16 tanuló vehette át a kinevezést, köztük iskolánk tanulója, Szőcs Kristóf Milán.

  2024. máj. 16.


  Kovács Szandra

  „Speciális” Szakiskolák Országos Sportfesztiválja

  „Speciális” Szakiskolák Országos Sportfesztiválja

  Május 8-10. között ismét Baján rendezték meg a „Speciális” Szakiskolák Országos Sportfesztiválját a szokásokhoz híven asztalitenisz, atlétika és kispályás labdarúgásban rendezték meg a versenyt.

  2024. máj. 13.


  DSZC Építech

  Partiumi Kirándulás

  Partiumi Kirándulás

  A Rákóczi Szövetség „Partiumi Kirándulás” programjában iskolánk öt 9. osztályos tanulója, Molnárfi Tamás tanár úr vezetésével vehetett részt más magyarországi és határon túli középiskolásokkal közösen.

  2024. máj. 13.


  DSZC Építech


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

  4028 Debrecen, Kassai út 25.

  Telefon: 06 52/525-350

  E-mail: igazgato@epitechdszc.hu

  OM azonosító: 203033/018

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002420


  2024Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola