SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Intézmény logo

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jan. 18.


DSZC Építech

  Hat szakmában is megméretik magukat diákjaink

  A Szakma Kiváló Tanulója versenyre több szakmában is neveztek tanulóink: Ács, Festő, mázoló, tapétázó, Burkoló, Kőműves, Központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő, valamint Hűtő és szellőzőrendszer-szerelő. Izgulunk a lelkes csapatért és szurkolunk nekik a jó eredményért!

  Hat szakmában is megméretik magukat diákjaink

  .

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Diákunk a döntőben

  Diákunk a döntőben

  Dániában rendezik meg 2025-ben az EuroSkills versenyt, melyre a válogatók már 1 évvel korábban elkezdődtek. Tanulónk Kovács Sándor Hűtő- és szellőzésrendszer-szerelő szakmában indult ezen a megmérettetésen. Az előválogatóba 46 tanuló jelentkezett az ország minden tájáról. 12 fő jutott a nemzeti döntőbe.

  2024. febr. 28.


  DSZC Építech

  FODISZ Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő

  FODISZ Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő

  Február 23-án rendezték meg a FODISZ Asztalitenisz Diákolimpia országos döntőjét a gödöllői Asztalitenisz Csarnokban. Iskolánkat 3 tanuló képviselte. Mindannyian a tanulásban akadályozottak V. korcsoport versenyein vettek részt. Ez paralimpiai versenyszám, az S11-es kategória. Ezen kívül mozgás- és látássérültek is indultak a versenyen, valamint megemlékeztek a „Magyar Parasport Napjáról” is.

  2024. febr. 28.


  DSZC Építech

  Ismét Tehetségpont lett az Építech

  Ismét Tehetségpont lett az Építech

  A Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) 2023/2024. évi akkreditációs folyamatában való részvétele eredményeként 2018 után ismételten az Akkreditált kiváló Tehetségpont címet nyerte el.

  2024. febr. 27.


  DSZC Építech


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

  4028 Debrecen, Kassai út 25.

  Telefon: 06 52/525-350

  E-mail: igazgato@epitechdszc.hu

  OM azonosító: 203033/018

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002420


  2024Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola