Hírek
2024. ápr. 4.
DSZC Építech
JövőKép Expo - Képzés és Karrier a KKV Szektorban
Az EDC Debrecen, a VOSZ Hajdú-Bihar Vármegyei szervezete, a Hajdú-Bihar Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a Debreceni Szakképzési Centrum közös szervezésében április 4-én várunk minden érdeklődőt a JövőKép Expo-ra! Képzés, Karrier, Versenyképesség – Térképezd fel a debreceni KKV szektor által nyújtott karrierlehetőségeket!

A program kiemelten hangsúlyozza a szorosabb szakmai együttműködés fontosságát a szakképzés és a vállalkozások között, elősegítve ezzel a sikeres karrierépítést a KKV szektorban. Az idén életre hívott rendezvény célja a szakképzési centrum, a helyi kis- és középvállalkozások és a tanulók közötti szakmai és képzési együttműködés megerősítése. A rendezvény lehetőséget biztosít a vállalkozásoknak bemutatkozni és toborozni, míg a tanulók számára egyedülálló alkalmat kínál a szakmai ismereteik elmélyítésére és a lehetséges karrierlehetőségek felfedezésére.
Időpont: 2024.04.04. (csütörtök) 10:00-17:00
Helyszín: Kölcsey Központ Debrecen, nagyterem és folyosó (4026 Debrecen, Hunyadi utca 1-3.)
Program:
10:00 – Megnyitó ünnepség
11:00 – Szakmai konferencia
13:00 – Pódiumbeszélgetések vállalatok képviselőivel, téma: Képzés, Karrier, Versenyképesség a KKV-szektorban
(13:00 – Termelő szektor, 13:40 – Szolgáltatói szektor, 14:20 – Építőipari szektor)
A rendezvény házigazdája Fazekas László (Best FM) lesz.
A belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várunk!
A rendezvényekről kép-, hang- és videófelvétel készül.
A Debreceni Szakképzési Centrum adatkezelési tájékoztatója ide kattintva érhető el: https://bit.ly/3VBlNPN

KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Véget ért a tanév
Ünnepélyes keretek között zárult a 2025/26-os tanév. Kovács Ferenc igazgatóhelyettes úr összegző, értékelő gondolatai után a kiemelkedő eredményeket elért tanulók vehettek át az igazgatói dicséret mellett jutalmat. A szorgalmi időszak zárásaként lelkes diákjaink csoportja egy dallal búcsúztatta a mögöttünk álló tanévet. Minden diákunk számára tartalmas pihenést, sikeres egybefüggő szakmai gyakorlatot és élményekben gazdag feltöltődést kívánunk a nyári szünetre!
2026. jún. 17.
DSZC Építech

Burkoló végzőseink is átvették a bizonyítványukat
A sikeres szakmai vizsga után vehették át bizonyítványukat a végzős burkoló tanulóink.
2026. jún. 16.
DSZC Építech

Asztalos tanulóink vizsgaremekei
A végzős asztalosok – tanulók és felnőtt hallgatók – a szakmai tudásukat bizonyítandó nagyszerű vizsgaremeket készítettek.
2026. jún. 10.
DSZC Építech


