Hírek
2025. jan. 15.
DSZC Építech
Középpontban a fotózás
A „SzakMÁSkép” című, NTP-TEHETSEG-24-0166 azonosító számú pályázat programsorozata január elején a fotográfiával folytatódott. Méhész Balázs igazgatóhelyettes, a Magyar Alkotóművészek Országos Szövetsége Fotóművészeti Tagozatának tagja interaktív előadásán keresztül ismerkedtek meg a résztvevők a fotózás alapjaival.

A gyakorlatközpontú foglalkozás során a mobiltelefonban lévő fényképezőgépek tudatos használatán volt a hangsúly. A rögtönzött műteremben csendéletfotózásra nyílt lehetősége a bátor kísérletezőknek. A tavaszt idéző virágok színes lámpák segítségével lettek sejtelmes és izgalmas fotók alanyai.
A programsorozat a Nemzeti Tehetségprogram és a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatásával valósul meg.
GALÉRIA
Középpontban a fotózás



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Véget ért a tanév
Ünnepélyes keretek között zárult a 2025/26-os tanév. Kovács Ferenc igazgatóhelyettes úr összegző, értékelő gondolatai után a kiemelkedő eredményeket elért tanulók vehettek át az igazgatói dicséret mellett jutalmat. A szorgalmi időszak zárásaként lelkes diákjaink csoportja egy dallal búcsúztatta a mögöttünk álló tanévet. Minden diákunk számára tartalmas pihenést, sikeres egybefüggő szakmai gyakorlatot és élményekben gazdag feltöltődést kívánunk a nyári szünetre!
2026. jún. 17.
DSZC Építech

Burkoló végzőseink is átvették a bizonyítványukat
A sikeres szakmai vizsga után vehették át bizonyítványukat a végzős burkoló tanulóink.
2026. jún. 16.
DSZC Építech

Asztalos tanulóink vizsgaremekei
A végzős asztalosok – tanulók és felnőtt hallgatók – a szakmai tudásukat bizonyítandó nagyszerű vizsgaremeket készítettek.
2026. jún. 10.
DSZC Építech


