Hírek
2025. febr. 12.
DSZC Építech
Szép eredmények a diákolimpián
A Bárczy Egymi tornatermében rendezték meg a Fodisz Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntőjét február 5-én. Iskolánkat 7 fiú és 2 lány sportoló képviselte. Az összevont V-VI. korcsoportban Szilágyi Sándor, Oláh Attila és Francz Csaba a csoportmérkőzésekig jutott, Botos Tamás negyedik, Jónás Renátó első helyezést ért el. A IV. korcsoportos lányok a III. korcsoportos fiúkkal együtt küzdöttek meg. Itt Nagy Cintia 1., míg Koncz Kamilla a 3. helyen végzett. A tanulókat Molnárfi Tamás testnevelő segítette a felkészülésben. Gratulálunk a sportsikerekhez!

.
GALÉRIA
Szép eredmények a diákolimpián


KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Véget ért a tanév
Ünnepélyes keretek között zárult a 2025/26-os tanév. Kovács Ferenc igazgatóhelyettes úr összegző, értékelő gondolatai után a kiemelkedő eredményeket elért tanulók vehettek át az igazgatói dicséret mellett jutalmat. A szorgalmi időszak zárásaként lelkes diákjaink csoportja egy dallal búcsúztatta a mögöttünk álló tanévet. Minden diákunk számára tartalmas pihenést, sikeres egybefüggő szakmai gyakorlatot és élményekben gazdag feltöltődést kívánunk a nyári szünetre!
2026. jún. 17.
DSZC Építech

Burkoló végzőseink is átvették a bizonyítványukat
A sikeres szakmai vizsga után vehették át bizonyítványukat a végzős burkoló tanulóink.
2026. jún. 16.
DSZC Építech

Asztalos tanulóink vizsgaremekei
A végzős asztalosok – tanulók és felnőtt hallgatók – a szakmai tudásukat bizonyítandó nagyszerű vizsgaremeket készítettek.
2026. jún. 10.
DSZC Építech


